Kursy maturalne
TANIO i PROFESJONALNIE!

Z następujących przedmiotów: polski, angielski, niemiecki, rosyjski, historia, wos, matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia. Atutem naszych kursów jest mała liczebność grup, w których uczniowie czują się komfortowo i nauczyciel ma kontakt z każdym uczniem. Grupy językowe są maksymalnie 6 – osobowe, zaś grupy z pozostałych przedmiotów maksymalnie 8 – osobowe.
Przy zapisach całą grupą zniżki! » Cennik kursów maturalnych.

Oprócz kursów przedmiotowych, prowadzimy też kursy maturalne w blokach tematycznych. Kursy te przygotowują do matury rozszerzonej z dwóch wybranych przedmiotów:

Nazwa kursu Przedmioty Liczba godzin Częstotliwość spotkań
Prawniczy polski + historia lub wos 128 2 razy w tygodniu po 2 godziny
Medyczny biologia + chemia lub fizyka 128 2 razy w tygodniu po 2 godziny
Techniczny matematyka + fizyka lub geografia 128 2 razy w tygodniu po 2 godziny
Lingwistyczny polski + angielski lub niemiecki 128 2 razy w tygodniu po 2 godziny

NOWOŚĆ!!! Kursy maturalne dla uczniów klas 2 przygotowujące do MATURY 2022


Kursy maturalne to najlepsze przygotowanie do matury.

Kursy maturalne usystematyzują, pogłębią lub uzupełnią wiedzę zdobytą w szkole.

Kursy maturalne to wiedza, która w sposób szczególny uwzględnia wymagania na egzaminach maturalnych zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Oferujemy kursy maturalne prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, wyłącznie egzaminatorów maturalnych, którzy swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem gwarantują dobre przygotowanie do matury.

Na naszych kursach uczeń powtarza, systematyzuje wiedzę i stosuje ją rozwiązując setki zadań maturalnych. Uczniowie otrzymują od nauczycieli dodatkowe materiały i pomoce do pracy w domu, które są skrupulatnie sprawdzane i omawiane na następnych zajęciach. Ogromnym atutem kursów jest mobilizacja uczniów do pracy własnej. Nawet mniej systematyczni uczniowie podkreślają, iż zapisując się na kurs wreszcie zmobilizowali się do pracy.

Nasi nauczyciele stale motywują i wspierają uczestników zajęć, a sami uczniowie widząc pracę swoich rówieśników, nie chcą być gorsi i przykładają się do nauki. To wszystko składa się na sukces Kursów Maturalnych w Korepetytorze: bardzo dobrzy nauczyciele, profesjonalnie przygotowane zajęcia, ogromna ilość materiałów dodatkowych, które uczeń rozwiązuje na kursie i w domu oraz przede wszystkim zmotywowani i ambitni uczestnicy, którzy wiedzą czego chcą i stawiają nam duże wymagania.


Szkoła Edukacji Pozalekcyjnej - KOREPETYTOR | 08-110 Siedlce, ul. Piłsudskiego 6 | tel. 535 700 007