Korepetycje
TANIO i PROFESJONALNIE!

Korepetycje indywidualne i grupowe z przedmiotów:

na poziomie szkoły podstawowej, i ponadpodstawowej. Szkoła zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, doświadczonych nauczycieli, egzaminatorów maturalnych, którzy pracują w najlepszych siedleckich liceach.

W naszej szkole każdy znajdzie dla siebie nauczyciela, który pomoże mu rozwinąć zainteresowania w danej dziedzinie, czy zniwelować braki w materiale. Terminy i częstotliwość zajęć dostosowane są do potrzeb ucznia. Mogą odbywać się indywidualnie, lub w grupach 2,3,4,6,8,12 –osobowych.
Przy zapisie całą grupą zniżki! » Cennik korepetycji.

Pogotowie korepetycyjne

Pogotowie korepetycyjne, to oferta dla osób które potrzebują doraźnej pomocy z wybranego przedmiotu. Pomożemy Ci uzupełnić, poszerzyć i uporządkować wiedzę przed sprawdzianem, klasówką, testem, egzaminem nawet w ostatniej chwili. Zajęcia mogą być zaplanowane nawet z dnia na dzień.

Lekcje z rozszerzonym programem nauczania

Oferujemy lekcje wykraczające poza podstawę programową. Oferta skierowana jest do uczniów, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę o wiadomości spoza standardowego programu nauczania. Nabyte wiadomości pozwolą kontynuować naukę w dobrej szkole bądź na dobrej uczelni.


Szkoła Edukacji Pozalekcyjnej - KOREPETYTOR | 08-110 Siedlce, ul. Piłsudskiego 6 | tel. 535 700 007